Söve Nedir ?

İki metretül halinde standart üretimi olan, farklı boyutlarda ve farklı birçok desende üretilen, binaya görsel açıdan zenginlik kazandıran ürünlerdir.
Firmamız, inşaat sektöründe edindiği tecrübesiyle sektördeki en son teknolojileri kullanarak dekoratif alanda üretim hizmeti vermektedir.Estetik ve dekoratif yönden her türlü eski ve yeni yapılara uygulanabilen dış cephe kaplamaları ve söve ürünleri ısı yalıtımının tüm olanaklarının yanı sıra estetik bir görünüm kazandırır. İZOYAPI A.Ş. yaklaşık 20 dönüm arazi üzerine İzopiyer markası adı altında kurmuş olduğu fabrikası ile yurt dışı ve yurt içine hitap etmektedir. Bu alanda bilinen en eski marka olan İZOPİYER dekoratif ısı yalıtımı, dekoratif mantolama hızlı ürün temini, büyük stok alanı ve uygun fiyat ile müşterilerine kaliteli hizmet sunmaktadır.

Söve kartonpiyer , dekoratif ısı yalıtım levhaları (fugalı ısı yalıtım levhaları, kareli ısı yalıtım levhaları, basamaklı ısı yalıtım levhaları, dekoratif ısı yalıtım levhaları) stropiyer köpük kartonpiyer, lamba göbekleri, köpük tavan kaplamaları gibi birçok ürüne temin edebilirsiniz. Uygulama yöntemimiz çok kolaydır. Firma olarak işçilikten ve zamandan tasarruf sağlarız. Türkiye de bu işe girişen ve kalitesiyle hizmet vermeye devam eden ilk 3 firmadan biri olmanın verdiği gurur ve tecrübeyle sizlere söve hizmetini sunmaktayız. Yüksek kalite anlayışımızla ve müşteri memnuniyeti ile ilerlemekteyiz. Sorunsuz bir şekilde söve hizmetiyle geçmişten bugüne kazanılmış olan bu güven ile müşterilerimizin memnuniyetini kazanmaktayız. Söve modellerimiz yapıların şekline göre değişiklik göstermektedir. Binaların yeni stili olan söveler başta Türkiye de ve dünyanın çeşitli ülkelerinde uygulanmaktadır. 

Dekoratif Söve çeşitlerimiz olarak eps sövelerin tercih edilmesinin başlıca sebebi hafif olmasıdır. Söve üretimi ve hizmeti itina isteyen bir çalışmadır. Bizler firmamız olarak bunu en iyi şekilde gerçekleştirmekteyiz.Sahip olduğumuz yönetim ve hizmet anlayışıyla bölgede lider, küresel ekonomide saygın ve etkin bir yer edinmekteyiz. Firmamız söve sektöründe hizmet vermekte olup, itinalı çalışmalarıyla müşteri memnuniyetini bir adım daha öne taşımaktadır. Söve Nedir?

TÜM ÜRÜNLER